Kurumsal

image

Betaş Asansör Malzemeleri kurulduğu yıldan bu yana

Satış Pazarlama Hizmetiyle müşteri memnuniyeti esaslı hizmet anlayışı ve yeniliklerin takipçisi olarak kendi alanında yeni ve dinamik bir kuruluştur. Toptan ve perakende yerli ve ithal tüm asansör malzemelerinde en iyi markaları , en hızlı ve prensipli şekilde müşteriyle buluşturan firmamız kalite ve hizmet anlayışını hiç değiştirmeden, yeniliklerin de takipçisi olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız, bazı ürünlerde bayilik olarak çalışmasından kaynaklanan artılarını da müşteri ile paylaşmayı ilke edinmiştir. Amaç müşteriye en doğru ve en hızlı hizmeti sunmaktır.

Etik duruş

İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarız. İş yaptığımız her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız.

Öncülük

Ürün yaratma ve teknoloji kullanımında sektörümüz içinde öncü kimliğe sahibiz. İşinde uzman ekibimizle, müşterimizin ihtiyaçlarını temel alarak, tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız.

Ekip ruhu

Ekip çalışmasını kişisel başarının garantisi olarak görürüz. Görüşlerin rahatlıkla söylenebildiği, aidiyet duygusunun yüksek olduğu, özveri içerisinde ve ekip ruhu ile çalışılan bir iş ortamı yaratmak önceliklerimizdendir.

Samimiyet

Müşterilerimize samimi ve güler yüzlü hizmet sunmaya çok önem veririz. Müşterilerimizi dinler, çözüm odaklı yaklaşımımızla, ihtiyaçları için en uygun ürün ve hizmeti geliştirerek memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmayı hedefleriz.